H.T.S.

Pudła klapowe z tektury

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych produktów, które znajdą zastosowanie w firmach logistycznych i produkcyjnych. Jako producent pudeł klapowych posiadamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu opakowań. Naszym klientom dostarczamy produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałych surowców, dzięki którym procesy logistyczne przebiegają szybciej i sprawniej, a towar pozostaje dobrze zabezpieczony.

Nasze pudła klapowe z tektury sprawdzą się w wielu sytuacjach i wielu firmach. To jeden z najpopularniejszych sposobów na przechowanie i przewóz produktów, obecny niemal wszędzie.

Jesteśmy elastyczni, dlatego nie tylko prowadzimy sprzedaż artykułów o standardowych rozmiarach, ale też na zamówienie klienta przygotowujemy towar o zindywidualizowanych wymiarach i kolorze, dopasowanymi do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasze opakowania z tektury różnią się gramaturą i liczbą warstw, a także kolorem (prócz naturalnej, szarej barwy, istnieje możliwość zakupienia produktu w barwie białej).

Zapraszamy do składania zamówień, a także zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

         

 

 

Polish Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian