H.T.S.

Palety tekturowe

Choć produkujemy i dystrybuujemy mnóstwo opakowań kartonowych, to naszą specjalnością jest jeden produkt – palety tekturowe. Mają one mnóstwo zalet. Są lekkie, higieniczne i suche, a także ekologiczne i w stu procentach poddają się recyklingowi (raz użyte opakowanie można przerobić w fabryce na nowe, wykonane z tych samych materiałów).

Dzięki temu, że są całkowicie pozbawione drzazg i gwoździ, stają się jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań w przemyśle logistycznym. Dodatkowo posiadają wysoki standard higieniczny, ponieważ nie sprzyjają rozwijaniu się grzybów.

Paleta tekturowa jest bardzo łatwa w manewrowaniu (rozmiar 1200cm x 800cm waży jedynie 2,5 kg). Niska masa własna obniża ciężar całkowity przewożonego towaru, dzięki czemu możliwe jest zniwelowanie kosztów. Artykuły te nie wymagają też specjalnego impregnowania w celu uzyskania specjalnego certyfikatu – bez problemu można je wykorzystywać w transporcie lotniczym i morskim do USA, Kanady, Chin czy Australii. Jest to też rozwiązanie całkowicie elastyczne, ponieważ wielkość opakowania można dopasować do wymagań przewoźnika.

         

 

 

Polish Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian