H.T.S.

Opakowania kartonowe i tekturowe

Od wielu lat firma HTS specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych oraz różnego rodzaju kartonów. W naszym codziennym działaniu bazujemy nie tylko na zdobytym doświadczeniu, ale również wiedzy i umiejętnościach, które pozwalają nam zatroszczyć się o realizację zleceń na najwyższym poziomie. Naszym celem jest skomponowanie tak szerokiej i rozbudowanej oferty, która pozwoli każdemu Klientowi sięgnąć po dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań produkt.

Zwykłe, tradycyjne opakowania kartonowe, jak również nowoczesne opakowania tekturowe to jeden z najtańszych i jednocześnie najbardziej efektywnych sposobów zabezpieczania produktów. Jako producent kartonów możemy Państwa zapewnić o ich trwałości. Dzięki temu oraz ponadprzeciętnej lekkości – nasze realizacje mogą być wykorzystywane przez dystrybutorów, producentów i sprzedawców z różnych sektorów. O takiej uniwersalności i wszechstronnym zastosowaniu decyduje także estetyka tych produktów. Doskonałym tego przykładem są przygotowywane przez nas kartony do pizzy, które prócz wymiarowego dopasowania mogą być również wzbogacone indywidualną grafiką – np. prezentującą logo Państwa firmy. W związku z powyższym – jako doświadczony producent opakowań tekturowych zatroszczyliśmy się o rozbudowaną formułę oraz elastyczność naszej oferty. W ten sposób mamy pewność, że każdy odnajdzie w niej właściwe dla siebie i swojej działalności rozwiązania.

Nasza oferta:

Palety tekturowe

Wszystkie przygotowywane przez nas palety tekturowe doskonale sprawdzą się w roli solidnych podstawek pod produkty. Dzięki swojej niewielkiej wadze – nie podwyższą kosztów transportu. Wykonanie ich z wyselekcjonowanych materiałów pozwoliło nam przygotować realizacje wyróżniające się wytrzymałością, a co za tym idzie – także i funkcjonalnością.

Pudła klapowe z tektury 3,5 warstwowej

Mogą być wykorzystywane nie tylko w roli opakowania ochronnego, odpowiedzialnego za zabezpieczenie ładunku na czas transportu. Pudła klapowe z tektury 3,5-warstwowej – w wariancie klejonym oraz szytym – doskonale sprawdzą się także w roli artykułu przeznaczonego do przechowywania rozmaitych produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo realizacje w różnym rozmiarze.

Pudła klapowe wielkogabarytowe

Niewiele firm jest w stanie podjąć się przygotowania solidnych, trwałych, wytrzymałych pudeł klapowych wielkogabarytowych. Jako ich doświadczony i wieloletni producent – jesteśmy w stanie całkowicie dostosować ich rozmiary do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wsporniki do palet tekturowych, legary tekturowe, paletoboxy

Nowoczesna technologia oraz dbałość o każdy szczegół realizacji pozwala nam przygotować paletboxy, legary tekturowe oraz solidne wsporniki do palet. Są to elementy wyróżniające się niezwykłą odpornością na obciążenia – mogą być wykorzystywane tak w trakcie przechowywania ładunku, jak i przygotowywania go transportu.

Kartony do pizzy

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu dopasowanych w swych wymiarach kartonów do pizzy. Nie tylko pozwolą na dostarczenie ciepłego zamówienia, ale również na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, w czym bez wątpienia pomoże naniesione na wieko kartonu logo Państwa działalności.

Narożniki zabezpieczające na okna i drzwi

Nie tylko prosta konstrukcja, ale i lekkość tych artykułów sprawia, że doskonale odnajdują się w roli solidnego zabezpieczenia najbardziej narażonych na zniszczenie miejsc okien i drzwi. Narożniki są w stanie odpowiednio ochronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Polecamy je producentom, dostawcom oraz Klientom indywidualnym przygotowującym się do przeprowadzki.

Przekładki

Możliwość zamówienia przekładki kartonowej we wskazanym przez siebie formacie pozwoli producentom przygotować produkt do wysyłki. Jego odpowiednie ułożenie na palecie będzie sprzyjało usprawnieniu prac związanych z pakowaniem. Przekładki umożliwiają ułożenie kolejnych warstw produktu – jedna na drugiej.

Wypełnienia, maty zabezpieczające

Gwarantując naszym Klientom kompleksowość rozwiązań zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty m.in. wypełnienia i maty zabezpieczające. Ich wyjątkowa lekkość jest gwarancją stałych, nie rosnących kosztów wysyłki. Dzięki swojej naturalnej sprężystości zabezpieczą one ładunek, chroniąc go przed uszkodzeniami.

Pozostając otwarci na Państwa potrzeby proponujemy również naniesienie nadruku na wskazane przez Państwa opakowania. Wykonujemy go metodą fleksograficzną, dzięki czemu zachowuje on swoją wyrazistość i trwałość. W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Polish Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian