H.T.S.

Wypełnienia i maty zabezpieczające

Jeśli Twoja firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, niezwykle ważne jest, aby dany towar został dostarczony do klienta bez żadnego uszczerbku. Gdyby tak się zdarzyło, z pewnością odbije się to na reputacji Twojego przedsiębiorstwa. Jednym z najskuteczniejszych metod wysyłki towarów są kartony. Rzadko kiedy jednak dany produkt wypełnia szczelnie wnętrze pudełka. W tym celu stosuje się wypełniacze do paczek. Skutecznie dystansują one dany artykuł od ścianek pudełka, amortyzując różnego rodzaju uderzenia.

W naszej ofercie dostępne są wypełnienia do kartonów i maty zabezpieczające wykonane z grubej, kilkuwarstwowej tektury. Świetnie sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie wolnej przestrzeni w paczce, jak również element owijający szczególnie delikatne produkty. Oferowane przez nas produkty są szczególnie atrakcyjne pod względem cenowym, w porównaniu do innych wypełnień, takich jak chociażby folia bąbelkowa czy syntetyczne granulki.

         

 

 

Polish Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian