H.T.S.

Kartony na pizzę

Swoją działalnością chcemy wesprzeć jak najszersze grono przedsiębiorców. Wiemy, że każda działalność wymaga różnego rodzaju rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo kartonowe opakowania na pizzę, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym zajmującym się sprzedażą tego włoskiego specjału.

Wiemy, że w takich przypadkach karton powinien mieć zindywidualizowaną szatę graficzną, która będzie budowała świadomość Państwa marki wśród konsumentów. Dlatego za każdym razem dokładnie omawiamy z klientami ich potrzeby, a na finalny produkt nanosimy wybraną przez nich grafikę – logo restauracji czy dane kontaktowe. Pudełka na pizzę produkujemy w różnych rozmiarach, tak by mogli Państwo w nich dostarczać wszystkie typy dań – małe, średnie i duże. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie doboru pudełka skrojonego według Państwa potrzeb.

Zapewniamy opakowania w hurtowych ilościach, tak by nigdy ich Państwu nie zabrakło, a Wasi klienci mogli cieszyć się ciepłym posiłkiem. Zapraszamy do składania zamówień!

         

 

 

Polish Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian